Приватне Підприємтво "СПАЙК"

 


Поділля


 

 

 

Шановні відвідувачі сайту раді вас вітати на сайті готельного комплексу "Поділля". Пропонуємо вам переглянути цікаву інформацію про Готель "Поділля".

Закрите акціонерне товариство підприємство готельного обслуговування “Поділля”

      Було створено в 1996 році. На сьогоднішній день може запропонувати 42 номера, з яких 5 люксів, 24 напівлюксів, 13 підвищеної комфортності, а також сауна, більярдний зал, масажний кабінет, перукарня, пральня з відповідним оснащенням та устаткуванням.

      Вечір Ви зможете провести в сучасному ресторані “Мандарин”, який складається з літньої площадки на 180 посадочних місць, танцювальний зал на 160 чоловік, загальний зал ресторану на сто чоловік, 2 кабінети на 16 чоловік кожний. Ресторан оснащений імпортним кухонним обладнанням, системою кондиціювання повітря, сучасним світло- відео- акустичним обладнанням. Обслуговуючий персонал пройшов навчання та стажування в спецустановах міста Івано-Франківськ, що дає змогу якісно обслуговувати клієнтів закладу. Досвідчений шеф-кухар задовольнить самі вибагливі смаки відвідувачів.

      В склад готельного комплексу також входить кафе “Лотос” на 60 посадочних місць, який дає можливість обслуговувати клієнтів готелю, жителів та гостей міста.

Також надаються послуги з організації мисливства та рибалки (географічне розташування міста сприяє цьому).

      Готельний комплекс “Поділля”співпрацює з екскурсійними бюро, що дає змогу організовувати екскурсії по визначним місцям України, зокрема дендропарк міста Умані (сімдесят кілометрів від м. Бершадь).

      Закрите акціонерне товариство підприємство готельного обслуговування “Поділля” справедливо вважається одним із найкращих готельних комплексів Вінницької області.

Готель Поділля
 

Готельний комплекс "Поділля" - це повноцінний
розважальний комплекс який задовільнить всі ваші бажання:

     
Організована система бронювання номерів. Ціни демократичні  
Номера люкс  
Більярдний зал  
Свій вільний час ви можете провести в ресторані "Мандарин"  
Для відпочинку високоякісна сауна, басейн.  

Для молоді працює літнє Кафе"Лотос"

 
Організація відпочинку на природі біля річки "Буг"  
 

Детальніше про перелік всіх послуг і ціни на них читайте в розділі "Послуги"

 

 

Бершадь в інтернеті Bershad  
  Copyright © 2005 ПП"Спайк", Дизайнер сайту:  Шевчук Олексій