Приватне Підприємтво "СПАЙК"

 


Поділля


 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю “Будматеріали”.

   Історія товариства з обмеженою відповідальністю “Будматеріали” м. Бершадь (Вінницька область) розпочинається з 16 грудня 1956 року.

   Продукція товариства зарекомендувала себе міцною та   естетично привабливою не тільки в  м. Бершадь та Вінницькій  област і , а й і  в  інших регіонах України . Привабливе співвідношення ціни та   якості дозволяє використовувати її  на  будівництві промислових об'єктів, житла та  офісів Вінницької та   інших областей нашої держави .

   В 2004 році товариство зуміло построїти новий технологічний комплекс, оснащений по вністю автоматизованим обладнанням , виключаючим ручну працю в основном у виробництві .

   Глиняна сировина , яка використовується для виробництва керамічної цегли , доб у вається в екологічно чистом у районі . Вироби колективного підприємства пройшли гігієнічний контроль і відповідають державним санітарно - епідеміологічним правилам і нормам.

   Товариство з обмеженою відповідальністю “Будматеріали” володіє власною сировинною базою і повним технологічним циклом, що дозволяє йому знизити вартість будівельних матеріалів.

   Нещодавно товариство приступило до розробки гранітного кар'єру (щебінь різних фракцій), який знаходиться в десяти кілометрах від залізничної станції Генріховка Одеської залізниці (село Красносілка Бершадського району Вінницької області). Запас і в даного кар ' єру вистачить на декілька десятків років .

 

Бершадь в інтернеті Bershad  
  Copyright © 2005 ПП"Спайк", Дизайнер сайту:  Шевчук Олексій