Приватне Підприємтво "СПАЙК"

 


Поділля


 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „Богданівське”

     Практично у всьому світі діяльність, повязана із забезпеченням населення продуктами харчування і продуктами споживання, вийшла за межі власне сільського господарства і утворює нині систему взаємозалежних галузей, в якій взаємодіють сільське господарство, переробна промисловість, складське та холодильне господарство, оптові та роздрібні торгові підприємства, все це вдало поєднується у роботі товариства з обмеженою відповідальністю „Богданівське” (Вінницька обл., Тульчинський район).

     Історія товариства розпочинається з 12 лютого 2003 року, створено на базі колгоспу с. Богданівка Тульчинського району.

     У сільському господарстві велике значення має фактор часу, зокрема своєчасне й якісне виконання польових робіт. Для отримання високого врожаю та виконання всього агрономічного комплексу робіт у короткі строки дає змогу забезпечення товариства комплексом сучасної універсальної сільськогосподарської техніки.

     Основною рисою в розвитку ТОВ „Богданівське” є земля, природна родючість якої є дуже висока. Тут історично сформувався тип селянина, який успадкував у себе багатовіковий досвід обробляти землю та розведення худоби, любов до сільськогосподарської праці, бажання і вміння працювати.

     Чорноземні грунти і сприятливий клімат, велика густота населення, землеробські навички, які здавна склалися в нього, і зручне економіко-географічне положення зробили рослинництво базовою галуззю розвитку ТОВ „Богданівське”.

     Більше ніж в інших районах вирощують картоплю. Із зернових культур родять жито та овес, а також гречка. Вирощують пшеницю та сою.

     Слід також відмітити зовнішньоекономічну діяльність товариства, а саме експорт ячменю та кукурудзи. Готові також працювати з колишніми земляками по наданню в лізинг західної техніки під високий відсоток.

Бершадь в інтернеті Bershad  
  Copyright © 2005 ПП"Спайк", Дизайнер сайту:  Шевчук Олексій